Skeemi litsents
Skeem koondab 23 Tallinna populaarseimat liini: kõik trammid, kõik trollid, kõige sagedamini väljuvad bussid ning rong. Metroo-stiilis skeemid on end üle maailma tõestanud kui asendamatuid infokandjaid ka käesoleval digiajastul. Ehkki kohaliku reisija jaoks on (digitaalsed) sõiduplaanid asendamatud, siis just linna külastavale reisijale on valitud liinidega skeemil olulisi eeliseid.

Skeem on tõlgitud 11 keelde (eesti, inglise, soome, vene, läti, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia, jaapani, hiina) ning seda on võimalik tellida ka koos Tallinna oluliste maamärkidega (vt joonis).

Disainiosakond on Tallinna transpordiskeemi töötanud välja koostöös Tallinna Transpordiametiga, mistõttu on skeemil esitletav transpordiinfo alati korrektne ja kontrollitud. Hetkel pakume transpordiinfot seisuga jaanuar 2016. Täna võib kaarti võib leida Tallinna Transpordiameti ja Tallinna Ettevõtlusameti veebist ja trükistelt.

Eelised

  • kiirelt hoomatav
  • transpordiliinide kitsendatud valik lihtsustab sõiduvahendi valimist
  • kõik liinid sõidavad iga päev mitu korda tunnis
  • trükisena hõlpsasti kaasaskantav
  • offline sõltumatus

Litsents
Tallinna transpordiskeemi kasutamiseks partnerite veebis või trükistel, pakume perioodilist veebilitsentsi või tiraažipõhist trükilitsentsi.


Lisainfo
Võta meiega ühendust, kui soovid kaarti oma veebis, trükistel, toodetel kasutada: transpordiskeem@disainiosakond.ee